Oczyszczenie Aury

Oczyszczenie Aury

Czym jest oczyszczanie aury? Aura jest energią oplatającą ciało człowieka, którą posiada każdy z nas. Określa stan naszego zdrowia, samopoczucie, doznania emocjonalne, osobowość, a jej zadaniem jest chronić przed złem. Pozytywna aura cechuje się jasnymi kolorami, a człowiek, który posiada taką właśnie aurę, czuje się dobrze, zarówno fizycznie, jak i psychicznie i nie potrzebuje oczyszczenia. Niestety, zdecydowanie częściej spotykamy się z sytuacją zaburzeń w aurze. Musimy więc zastanowić się, skąd biorą się owe zaburzenia?

Negatywne myśli, brak miłości, wewnętrzna pustka sprawiają, że nasza aura nie wygląda tak jak powinna – pojawiają się w niej dziury, a kolory są ciemniejsze. Jeżeli czujesz, że nie wszystko w Twoim życiu układa się właściwie i miewasz stany depresyjne, to na pewno przepływ energii jest u Ciebie nieprawidłowy. Negatywne emocje powodują, iż stajesz się osobą zgorzkniałą, co w konsekwencji prowadzi do powstawania luk w aurze.

Również oddziaływanie innych ludzi wiedzie do „zabrudzenia” naszej zewnętrznej otoczki. Najgorsze są przypadki rzucenia klątw i uroków przez osoby trzecie, co skutkuje pojawieniem się tak zwanych podczepień energetycznych.

Takie zaburzenia w aurze mogą mieć katastrofalne konsekwencje, w tym bardzo poważne stany chorobowe. Zakłócenia przepływu energii prowadzą do zrujnowania ciała fizycznego. Niewłaściwa aura, prędzej czy później, oznacza chorobę.

Kolejnym skutkiem ubocznym jest zły stan psychiczny – tracimy zdolność cieszenia się życiem, odczuwania przyjemności. Świat jawi nam się jako jałowy, pozbawiony barw, a nasz żywot określamy jako wegetację. W rezultacie wpadamy w depresję, często kończącą się próbami samobójczymi…
Dlatego tak ważne jest, aby dbać o profilaktykę zapobiegania takim chorobą poprzez oczyszczenie aury. Jak to robić? Przede wszystkim pracować nad sobą, nad swoimi uczuciami, emocjami i pragnieniami. Pamiętajmy, że każda myśl tworzy wiązkę energii, która potem oddziałuje na nasze ciało. Pozytywne myślenie, medytacja, pozwolą nam uniknąć dalszych zaburzeń, jednak, jeżeli luki już występują, konieczne jest oczyszczenie. W innym wypadku, nawet solidna praca nad sobą, niewiele pomoże.

Oto co zyskasz dzięki rytuałowi:
– wewnętrzny spokój, pozwalający na uporządkowanie istotnych spraw,
– odporność Twego ciała na choroby powodowane zaburzeniami energetycznymi,
– zwiększone poczucie bezpieczeństwa,
– zwiększone zdolności umysłowe (bowiem wskutek zaburzeń aury nie potrafimy pracować na odpowiednim poziomie),
– pozytywną energia, bijącą od Ciebie, która będzie przyciągać do Twego życia przychylne osoby,
– harmonię i symbiozę ciała materialnego z duchowym.

Moja oferta składa się z: 

Jednorazowe Oczyszczenie Aury – koszt to 150zł – jest to jednorazowy rytuał oczyszczenia aury. Polecany osobom mającym częściowe zaburzenia aury.

 

Kompleksowe Oczyszczenie Aury – koszt to 500zł – złożony jest z 5 sesji oczyszczania aury, które wykonuje codziennie przez pięć dni pod rząd! Polecany osobom z licznymi brakami energetycznymi, chcącymi się szybko uporać ze Swoimi problemami.

10 Responses to Oczyszczenie Aury

 1. gabrriella mówi:

  Od jakiegoś czasu czułam się cały czas źle, miewałam kłopoty z koncentracją, a także nudności. Zainteresowałam się zupełnie przypadkiem pańską stroną. Po zamówieniu dwóch sesji oczyszczania aury zdecydowanie się poprawiło. Wróciła mi chęć do życia, znowu pragnę spotykać się z ludźmi i cieszyć się życiem. Dziękuję.

 2. daniel29 mówi:

  W czasie sesji poczułem się dużo lepiej, jakby przypływ energii. W tej chwili po 3 tygodniach moja sytuacja życiowa się poprawia, jestem więc zadowolony.

 3. potrzebująca32 mówi:

  Oczyszczenie aury pomogło mi uporać się z myślami samobójczymi. Po tym jak zostałam rzucona przez faceta mojego życia nie mogłam dojść do siebie. Rytuał pozwolił mi otworzyć się na ludzi, nową miłość.

 4. kamilo21 mówi:

  Braki w aurze były u mnie przyczyną niepowodzeń życiowych. Niepotrzebne spory z rodzicami, brak przyjaciół i bratniej duszy. Tak wyglądało moje życie przed oczyszczeniem. Teraz jest dużo lepiej. Nie sądziłem że te sesje aż tak bardzo pomogą.

 5. emilia33 mówi:

  Dziękuję serdecznie. Dzięki oczyszczeniu aury z płaczliwej osoby stałam się twardą kobietą stąpającą mocno po ziemi. Już wiem jak radzić sobie z problemami.

 6. marzena28 mówi:

  Rytuał mi pomógł i na pewno do Pana jeszcze powrócę. Jak dla mnie jest Pan cudotwórcą.

 7. zosia56 mówi:

  Polecam wszystkim, którzy chcą polepszyć życiową sytuację. U mnie naprawdę jest duzo lepiej.

 8. pawcio23 mówi:

  Dzięki oczyszczeniu aury udało mi się pokonać kłopoty ze zdrowiem. Teraz już wierzę Panu w to że choroby mogą brać się przez zaburzenia naszej aury.

 9. kamila34 mówi:

  Zamówiłam 4 sesje rozłożone na 2 tygodnie i nie żałuję. Nie przesadzę jeżeli napiszę, że to odmieniło moje życie.

 10. martynka213 mówi:

  W młodości byłam przebojową wesołą dziewczyną, z dużym powodzeniem u chłopaków. Wskutek wielu życiowych niepowodzeń stałam się szarą myszką nieodporną na nieprzewidziane sytuacje. Odkąd trafiłam na Pana stronę poczułam, że to jest to. Dzięki oczyszczeniu znowu wróciła mi radość życia. Przypomniałam sobie najwspanialsze chwile w moim życiu i wracam do swego stanu z młodości. Znowu wszystko mi wychodzi, znalazłam wymarzonego faceta, mam przyjaciółkę z którą mogę o wszystkim porozmawiać, także moje sytuacja rodzinna się uporządkowała. Nie wiem jak dziękowac za to wszystko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>